Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.04.2021
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь у засіданні сесії Волинської обласної ради (ВІДЕО)
 
У рамках сесійного засідання депутати Волинської обласної ради підтримали проект рішення «Про Меморандум між Волинською та Тернопільською обласними радами». Очільник Тернопільщини висловив слова вдячності голові Волинської обласної ради Недопаду Григорію Вікторовичу за запрошення долучитися до засідання сесії та звернувся з вітальним словом до депутатського корпусу.
 
«Я вперше побував у сесійній залі Волинської обласної ради. Передав вітання від патріотичної Тернопільщини депутатському корпусу «Бандерівської» Волині. 17 березня у нас, на Тернопільщині, ми з Григорієм Вікторовичем підписали Меморандум про співпрацю між Тернопільською та Волинською обласними радами. Це хороший приклад для західноукраїнського регіону, не лише через те, що у нас є спільна історія, традиції та культура, але й тому, що ми маємо спільне бачення майбутнього. Підписавши Меморандум, ми об'єднуємо свої зусилля для того, щоб надалі спільно працювати на благо і процвітання наших областей, наших громад і нашої держави, — сказав Михайло Головко. — Жителі Волині, як і мешканці Тернопільщини, знають, як любити Україну, як її відстоювати та захищати національні інтереси. Ми спільно формувалися в роки існування Галицько-Волинської держави. Наші предки разом воювали в УПА, захищаючи Україну, українську мову та українську церкву. В мене особлива любов до Волині, адже я двічі представляв історичну Волинь у Верховній Раді України, тому що північна частина Тернопільщини належить до історичної Волині. Ми маємо спільних Героїв, таких як Байда Вишнівецький».
 
Голова Тернопільської обласної ради наголосив, що представники депутатських корпусів обох рад повинні робити усе можливе для процвітання України та рідних областей.