Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.06.2021

Володимир Мисик взяв участь у відкритті українсько-польського культурно-освітнього хабу 

На факультеті журналістики і філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу за участі віце-консула Генерального консульства республіки Польща у Луцьку Тереси Хрущ.

Із вітальним словом до учасників заходу від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу до присутніх звернувся депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик. Також на відкриття хабу завітали начальник відділу прес-служби та діджиталізації Володимир Бобко та радник голови обласної ради Руслан Кулик. 

У рамках відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу оголосили Рік Корнеля Філіповича та презентували українські переклади його творів.

«Для мене за честь — бути випускником Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, ВУЗу, який відкрив мій шлях у життя. Дуже знаменно та символічно, що саме в рік Корнеля Філіповича — видатного польського поета, вихідця з Тернополя, ми маємо можливість бути учасниками відкриття освітньо-культурного хабу, який сприятиме посиленню зв’язків з нашим стратегічним партнером — Республікою Польща, — сказав Володимир Мисик. — Освітньо-культурний обмін, який надалі буде лише посилюватися, дасть можливість вивчити різні сторінки історії минулого, щоб побачити європейське майбутнє нашої держави. Я радий бути учасником такого важливого заходу! Передаю вітання від голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу».

Володимир Мисик висловив думку про те, що в найближчий час Україні та Польщі вдасться покращити зв’язки в освітньо-культурному просторі.

До слова, дві книги польського прозаїка Корнеля Філіповича — «Провінційний роман» та «Щоденник антигероя» репрезентував Юрій Матевощук, який переклав видання з польської на українську.