Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.07.2021

У Тернопільській обласній раді шляхом конкурсу обрали керівників ще двох закладів культури

Сьогодні, 14 липня, у Тернопільській обласній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів обласного комунального етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів Монастириського району, Тернопільського обласного краєзнавчого музею і Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.

Згідно з Законом, конкурсна комісія проводить співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладів культури на 1 та 5 років. Визначення переможців конкурсу відбувалися шляхом відкритого поіменного голосування.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею комісія підтримала кандидатуру Шатарського Яреми Дмитровича, а директором Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини обрали Ягодинську Марину Олександрівну. 

Члени конкурсних комісій вирішили рекомендувати голові Тернопільської обласної ради Головку Михайлу Йосифовичу протягом двох місяців з дня внесення конкурсною комісією подання здійснити призначення обраних керівників відповідних закладів культури та укласти з ними контракти.

Також комісія вирішила визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора обласного комунального етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів Монастириського району таким, що не відбувся. Конкурс буде оголошено повторно. 

Нагадаємо, у Тернопільській обласній раді було оголошено конкурси на заміщення вакантних посад керівників 13-ти закладів культури, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.