Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.08.2021

Володимир Болєщук привітав жителів Козівської громади із Днем Незалежності

24 серпня українці відзначали 30-ту річницю Незалежності України. У кожному куточку держави відбулись урочистості з нагоди знаменної дати. Зокрема, у Козові зібралось кілька сотень жителів, аби відзначити ювілей України. На заході усіх присутніх привітав перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

«Я щиро вітаю кожного українця з 30-річницею відновлення Незалежності України. Саме відновлення, бо століттями наші діди-прадіди боролись та відстоювали нашу незалежність. Ця боротьба триває і донині, — сказав Володимир Болєщук. — Мені сьогодні приємно бути тут, на славетній Козівщині, яка відома історичними звитягами. І надзвичайно приємно, що попри те, що Козівська громада лише нещодавно утворилась, а вже дуже багато проектів реалізовано, багато проектів в процесі. Я бажаю кожному з нас міцного здоров‘я, доброї долі та сили у побудові успішної держави. Держави української мрії. Пам‘ятаймо, що справжній патріот своєї держави - це добрий господар, який реальними справами розбудовує країну, в якій народився, в якій живе, в якій господарює».

Також з нагоди свята Володимир Болєщук разом з головою Козівської громади нагородили мешканців почесними грамотами та відзнаками.

Олена Чайківська