Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.08.2021

«Ровесники незалежності»: у Тернопільській книгозбірні завершився пізнавальний проект

Упродовж серпня Тернопільська обласна бібліотека для молоді втілювала ініціативу «Ровесники незалежності». Організатори ставили собі за мету показати, що сучасна молодь — це креативні та сміливі люди, здатні руйнувати стереотипи минулого, мислити прогресивно, які не бояться змін і відповідальності, а свої таланти, вміння та знання спрямовують на розвиток українського суспільства.

В ході реалізації проекту відбулося 6 зустрічей з відомими тернополянами — ровесниками незалежності: учасниками бойових дій, літераторами, діячами культури, волонтерами, лідерами громадської думки.

Відвідувачі бібліотеки мали можливість наживо поспілкуватися з Миколою Казюком — начальником відділу Міністерства у справах ветеранів у Тернопільській області, учасником бойових дій, ветераном російсько-української війни, головою консультативної Ради учасників бойових дій та членів родин Загиблих Героїв при Тернопільській ОДА. 

Жити для інших, поспішати на допомогу — таке життєве кредо Христини Феціци — волонтерки, громадської діячки й депутатки Тернопільської міської ради. Вона належить до тих людей, які повсякчас випромінюють тепло та світло, дарують іншим радість і добро, співчувають, співпереживають, обнадіюють, допомагають. 

Героєм третьої зустрічі став Юрій Матевощук — поет, перекладач, директор Лановецької МКУ «Музей Івана Марчука», керівник Культурного центру Єловицьких в м. Ланівці, керівник і програмний директор «Мистецького фестивалю «Ї», програмний директор та ведучий кінофестивалю «FilmWave» у Тернополі, координатор подій у «Книгарні «Є» у Тернополі, координатор й ведучий сцени «Amphitheatre» на фестивалі «Файне місто». Юрій емоційно розповів про те, з яким настроєм зустрічає 30-річчя Незалежності України, про свою активну життєву позицію, про творчі здобутки, стан сучасної української літератури та про те, як зробити українську книгу «видимою» у світі.

Про акторську професію, сучасну кіноіндустрію в Україні та про те, що означає бути ровесником сильної і незалежної держави говорили з Олександром Назарчуком — актором театру та кіно, ведучим телеканалу TV-4 та автором телепрограм. 

Яка вона сучасна українська освіта та наука? Про це спілкувалися під час зустрічі з кандидатом технічних наук, науковцем, викладачем кафедри комп’ютерних наук ТНПУ ім. В. Гнатюка, громадським діячем, волонтером, одним із засновників Центру науки Тернополя, співавтором книги у форматі 3D «Небесна сотня: історія нескорених. Жива історія героїв» — Андрієм Пальчиком. 

Завершила цикл зустрічей, приурочених 30-річчю незалежності України, Олександра Ніздрань-Федорович — кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри клінічної психології Українського католицького університету, психологиня та психотерапевтка, тренерка ППТ, пластунка. 

Проект «Ровесники незалежності» підтвердив, що герої наших зустрічей, попри молодий вік, вже мають цілком сформовані погляди на життя, значні історії успіху. Вони — нове покоління українців, — розповідають у бібліотеці.