Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.09.2021

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко привітав студентів та викладачів Західноукраїнського національного університету 

Сьогодні, 1 вересня, урочистості з нагоди Дня знань відбулися у Західноукраїнському національному університеті. З вітальним словом до студентів та викладачів з нагоди свята звернувся голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 
 
«Повертатися у стіни рідного університету завжди по-особливому приємно! Студентські роки — найкращі у житті! А сучасний і прогресивний Західноукраїнський національний університет — один із кращих не лише в нашому краї, а й загалом в Україні. Тут готують фахівців, які є запорукою успішного майбутнього нашої держави, — відзначив очільник краю. — Мені приємно бачити, як змінюється та розвивається моя Альма-матер! Дякую всім викладачам, які виховують молоде покоління українських економістів і фінансистів, аналітиків та програмістів, юристів й психологів та багато інших затребуваних професіоналів».
 
Звертаючись до першокурсників, Михайло Йосифович наголосив, що у них є надзвичайна нагода стати кваліфікованими фахівцями, кожен у своїй сфері, та зробити все, що від них залежить, щоб Україна ставала все більш заможною та процвітаючою.
 
«Бути студентом Західноукраїнського національного університету — це велика честь! Тож використайте цю можливість на повну, навчайтеся, творіть, різнобічно розвивайтеся, працюйте та вдосконалюйтеся, отримуйте задоволення від всього, що робите! Міцного здоров’я та натхнення усім, хто сьогодні переступив поріг навчального закладу, світлого розуму, успіхів у всіх починаннях, наснаги й віри у завтрашній день. Саме ви — наша надія та опора! Щасливого нового навчального року!» — додав голова обласної ради. 
 
Також Михайло Головко відзначив грамотами та подяками кращих викладачів університету.