Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

03.09.2021

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко бере участь у роботі V Форуму місцевого розвитку

У Трускавці на Львівщині впродовж двох днів триватиме V Форум місцевого розвитку. Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко виступив спікером пленарної дискусії «Реформа децентралізації: інструменти для підвищення ефективності розвитку територіальних громад».
 
Очільник краю поділився досвідом впровадження однієї з ключових реформ на Тернопільщині, розповів про досягнення області не лише в питанні децентралізації, а й загалом і звернув увагу присутніх на проблемах, які слід вирішувати, об’єднавши зусилля представників органів місцевої влади та керівництва держави.
 
У рамках Форуму представники місцевого самоврядування, уряду, бізнесу, інститутів громадянського суспільства, народні депутати України та експерти мають змогу подискутувати про реформи, які сьогодні впроваджуються в нашій державі, обговорити питання розвитку громад, україно-польського транскордонного співробітництва тощо.
 
«Такі Форуми є важливими для налагодження комунікацій та вирішення стратегічних, для процвітання областей України питань. Адже ми маємо змогу офіційно й неформально поспілкуватися, знайти партнерів для співпраці та обмінятися досвідом, — наголосив Михайло Йосифович. — Щиро дякую за запрошення долучитися до роботи Форуму моїй колезі — голові Львівської обласної ради пані Ірині Гримак. А також висловлюю слова вдячності учасникам Форуму за продуктивне спілкування!»
 
До слова, Тернопільська обласна рада вперше долучилася до роботи Форуму. 
 
Відзначимо, у роботі Форуму також беруть участь перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» Сергій Чернов,  виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» Святослав Павлюк, координаторка проекту  «Україна в Європі» (Фонд Східна Європа) Ілона Хмельва, керівник представництва Програми транскордонного співробітництва Польща—Білорусь—Україна 2014—2020 у Львові Ольга Парасоцька та інші.