Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.09.2021

Олег Сиротюк взяв участь у нараді Української асоціації районних та обласних рад

Українська асоціація районних та обласних рад провела робочу онлайн-нараду з обговорення актуальних питань діяльності районних рад, в якій взяв участь керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Олег Сиротюк.

Учасники обговорили ряд організаційних та проблемних питань у роботі районних рад, які не можуть належно здійснювати свої конституційні повноваження через відсутність фінансування на їх виконання.

Під час наради було зазначено, що Українська асоціація районних та обласних рад вже звернулася до керівництва держави з пропозиціями щодо вирішення питань діяльності районних та обласних рад, а також перспектив децентралізації.

Звернуто увагу на тому, що обласні ради позбавлені деяких повноважень у сфері надрокористування, є неузгодженості норм бюджетного та земельного законодавства, ризики зменшення доходів обласних бюджетів тощо.

До учасників онлайн-наради доведено інформацію, що завдяки і в тому числі Українській асоціації районних та обласних рад, вдалося переконати Конституційну комісію щодо необхідності залишення районних рад в системі органів місцевого самоврядування і районні ради збережені у напрацьованому зазначеною Комісією проєкті змін до Конституції України.

Наголошено про необхідність подальшої взаємодії органів місцевого самоврядування, а також окреслено кроки нормативного забезпечення реформи децентралізації.