Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.12.2015

Громадськість вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 

Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, представники громадськості та влади взяли участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, що у парку Національного Відродження.

Священнослужителі Свято-Троїцького духовного центру на честь Данила Галицького відслужили панахиду.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної ради Любомир Крупа наголосив: «Ті, хто приборкував наслідки катастрофи, ціною власного здоров’я та життя рятували світ від небезпеки. І завдання як центральної, так і місцевою влади – докласти усіх зусиль, щоб ніколи не згасала пам'ять про героїзм та самопожертву ліквідаторів аварії, щоб належно та гідно вшановувала їх, бо відстоювали вони державні інтереси. Кожному з нас потрібно не втомлюватися дякувати тим людям, які, усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті. Низький уклін Вам, шановні ліквідатори. На жаль, багатьох з тих, хто першим кинувся у атомне горнило, уже немає серед нині сущих. Схилімо голови у щирій молитві за їхні світлі душі».

До підніжжя пам’ятника учасники мітингу-реквієму поклали квіти.

Тернополяни віддали шану пам’яті і ліквідатору-чорнобильцю, командиру пожежного батальйону, Почесному громадянину Тернополя Леоніду Кудринському.