Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.12.2015

Громадськість вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 

Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, представники громадськості та влади взяли участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, що у парку Національного Відродження.

Священнослужителі Свято-Троїцького духовного центру на честь Данила Галицького відслужили панахиду.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної ради Любомир Крупа наголосив: «Ті, хто приборкував наслідки катастрофи, ціною власного здоров’я та життя рятували світ від небезпеки. І завдання як центральної, так і місцевою влади – докласти усіх зусиль, щоб ніколи не згасала пам'ять про героїзм та самопожертву ліквідаторів аварії, щоб належно та гідно вшановувала їх, бо відстоювали вони державні інтереси. Кожному з нас потрібно не втомлюватися дякувати тим людям, які, усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті. Низький уклін Вам, шановні ліквідатори. На жаль, багатьох з тих, хто першим кинувся у атомне горнило, уже немає серед нині сущих. Схилімо голови у щирій молитві за їхні світлі душі».

До підніжжя пам’ятника учасники мітингу-реквієму поклали квіти.

Тернополяни віддали шану пам’яті і ліквідатору-чорнобильцю, командиру пожежного батальйону, Почесному громадянину Тернополя Леоніду Кудринському.