Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.12.2015

Про поглиблення співпраці та підписання угоди між регіоном Хорватії та Тернопільщиною  йшлося під час зустрічі керівників області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем

 

Голова облради Віктор Овчарук, голова ОДА Степан Барна, народний депутат Тарас Юрик, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак зустрілись із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем. У зустрічі взяли участь перший секретар посольства Єлена Періч, керівники структурних підрозділів облради та ОДА.

Відвідини високого гостя нашого краю відбуваються у рамках туру містами Західної України і мають за мету  – загальне ознайомлення з областю, а також вивчення соціально-економічного, культурного потенціалу та сприяння туристично-економічному співробітництву. Керівники області широко представили край пану Послу, розповіли про промислові, аграрні, туристичні та культурні можливості регіону.

Голова обласної ради подякував Надзвичайному та Повноважному послу Республіки Хорватія в Україні за підтримку та допомогу його країни Україні «Від імені депутатського корпусу новообраної Тернопільської обласної ради та від себе особисто радий вітати вас на Тернопільській землі! Приємно відзначити прагнення обох сторін і української і хорватської до налагодження двосторонніх відносин, наріжним каменем яких є дружні та теплі відносини між нашими державами. Глибоко вдячний за позицію Хорватії  щодо повного суверенітету і територіальної цілісності України та постійну підтримку, яку Хорватія надає Україні на її шляху наближення до ЄС. Адже хорватське керівництво та хорватський народ досить добре розуміють нинішню ситуацію, у якій знаходиться наша країна.

Хорватський досвід як члена НАТО і ЄС, пов’язаний з процесом асоціації та переговорів про повноправне членство у ЄС, для України матиме особливе значення. Переконаний, що сьогоднішній візит в Тернопільську область з метою загального ознайомлення з регіоном сприятиме налагодженню та поглибленню взаємин між нашими державами в об'єднаній Європі», - сказав Віктор Овчарук.

Програма перебування хорватських гостей досить насичена, у її рамках також - відкриття Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем о 14.00 год. у торгово-відпочинковому центрі «Атріум» виставки світлин Давора Ростухара «Хорватія з повітря».