Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.12.2015

Президія обласної ради підтримала звернення підприємців Тернопільщини щодо збереження спрощеної системи оподаткування

Відбулося засідання президії Тернопільської обласної ради, на якому було розглянуто  проект порядку денного другої сесії обласної ради. Члени президії  підтримали пропозицію провести сесію на початку січня.  Одне з головних питань – розгляд проекту обласного бюджету на 2016 рік. Голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив, що при прийнятті бюджету потрібно дотриматися усієї процедури – обговорити проект і у депутатських  комісіях, і з громадськістю.  Він також закликав депутатів максимально опрацювати та вивчити проект бюджету, подавати свої пропозиції та зауваження.

Директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк повідомив членів президії, що проект бюджету зараз доопрацьовується, оскільки Кабмін вніс зміни у підходах до формування місцевих бюджетів на 2016 рік, і документ буде готовий наступного тижня.

На другій сесії також планується розглянути питання про положення про постійні комісії обласної ради, про внесення змін до їх складу, затвердження обласних програм тощо.  Загалом – понад 30 питань.

Члени президії обласної ради схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, підписане головами обласної ради та обласної державної адміністрації, на підтримку вимог учасників мітингу підприємців Тернопільщини щодо збереження спрощеної системи оподаткування.