Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.12.2015

Президія обласної ради підтримала звернення підприємців Тернопільщини щодо збереження спрощеної системи оподаткування

Відбулося засідання президії Тернопільської обласної ради, на якому було розглянуто  проект порядку денного другої сесії обласної ради. Члени президії  підтримали пропозицію провести сесію на початку січня.  Одне з головних питань – розгляд проекту обласного бюджету на 2016 рік. Голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив, що при прийнятті бюджету потрібно дотриматися усієї процедури – обговорити проект і у депутатських  комісіях, і з громадськістю.  Він також закликав депутатів максимально опрацювати та вивчити проект бюджету, подавати свої пропозиції та зауваження.

Директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк повідомив членів президії, що проект бюджету зараз доопрацьовується, оскільки Кабмін вніс зміни у підходах до формування місцевих бюджетів на 2016 рік, і документ буде готовий наступного тижня.

На другій сесії також планується розглянути питання про положення про постійні комісії обласної ради, про внесення змін до їх складу, затвердження обласних програм тощо.  Загалом – понад 30 питань.

Члени президії обласної ради схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, підписане головами обласної ради та обласної державної адміністрації, на підтримку вимог учасників мітингу підприємців Тернопільщини щодо збереження спрощеної системи оподаткування.