Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.10.2021

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся з представниками громадської організації «Епіцентр дітям»

Очільник Тернопільщини зустрівся з президентом громадської організації «Епіцентр дітям» Ярославом Несторовичем, членом правління ГО – Андрієм Каріковим та головним координатором ГО – Тетяною Єднаковською. Ці люди в нашому краї реалізують проект «Соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид».

Спільно з Фондом «Реал Мадрид» ГО «Епіцентр – дітям» заснували єдину в Україні мережу соціально-спортивних шкіл, вихованцями яких є більше восьмиста дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей з багатодітних сімей, а також дітей воїнів АТО/ООС.
 
Діти, які навчаються у школах, мають змогу здобувати навики гри в футбол і баскетбол за методологією Фонду «Реал Мадрид», займатися з психологом, вивчати англійську мову, брати участь в екологічних проектах й міжнародних змаганнях, відвідувати майстер-класи та зустрічі з відомими людьми тощо. Та найголовніше – це цінності, які сповідує та виховує у молоді соціально-спортивна школа, а саме: повага, рівність, самостійність, самооцінка, мотивація, командний дух, здоров'я.
 
«Україна – єдина країна в світі, яка отримала статус стратегічного партнера Фонду «Реал Мадрид». Активно розвивається цей проект на території нашої області, адже головний офіс ГО «Епіцентр дітям» знаходиться в Тернополі. Саме тут народжуються нові ідеї та плани, які згодом втілюються в життя по всій країні. У 2022 році планується розширення інфраструктури проекту. Тому в ході зустрічі ми обговорили можливості відкриття нових соціально-спортивних шкіл на території нашої області, – наголосив Михайло Йосифович. – Зі свого боку запевнив представників громадської організації у всебічній підтримці від Тернопільської обласної ради. Діти – наше майбутнє, і ми повинні робити усе можливе, аби їхнє дитинство було щасливим та успішним!»