Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.10.2021

У Тернопільській ОУНБ для жителів краю організовують цікаве дозвілля 

Відбулося чергова зустріч у клубі «Англійська для початківців». Заняття проводили у формі швидких запитань, колективного обговорення та діалогів із кожним учасником.

«Цього разу говорили про здоров’я, розвінчували найпопулярніші міфи та ділилися секретами здорового способу життя. З граматичних тем зупинилися на Simple Tenses, —  розповідають у бібліотеці. —  Модератор клубу — Діана Рудько, студентка 4-го курсу Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка за спеціальністю англо-український переклад. Діана займається педагогічною діяльністю більше 2,5 років, тому знає як організувати навчальний процес та зробити його максимально ефективним для кожного, незважаючи на рівень знання іноземної мови».

Нагадаємо, заняття відбуваються щовівторка о 17:30 год. у відділі літератури іноземними мовами. Приєднатися можуть всі охочі. 

Також у читальному залі бібліотеки в батьківському клубі «Щасливі разом» відбулася зустріч-презентація «Нотатки киці-мандрівниці або як не заблукати у подорожі».

«Українська письменниця, ілюстратор, казкарка, громадська діячка і видавець Ірина Мацко та відома мандрівниця та блогерша Ореста Дешева представили нове видання-нотатник мандрівниці «Подорож моєї валізи» видавництва «Мандрівець», — додають у бібліотеці.