Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.10.2021

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь у відкритті меморіальної дошки Герою України

Сьогодні, 12 жовтня, на фасаді Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 відкрили меморіальну дошку Андрію Стойку. 

Всечесні отці звершили чин освячення меморіальної дошки. Віддати шану Герою прийшли його рідні, близькі, бойові побратими, педагогічний колектив та учні школи. Звернувся до присутніх голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 
 
«Андрій Стойко був моїм побратимом. Я пам'ятаю, яких високих принципів у житті він дотримувався, які ідеали відстоював. Він зростав справжнім патріотом України, почерпнувши все найкраще у своєї сім'ї. З материнським молоком йому прививали любов до рідної Землі, до української нації. На власному прикладі батько показував йому, як потрібно захищати терени Української держави, — сказав Михайло Головко. — З юних років Андрій був активістом ВГО «Сокіл», згодом, як і його батьки, — активним учасником Революції гідності. Боєць «Легіону Свобода», батальйону «Шахтарськ» й «Торнадо», — Андрій ніколи не залишався осторонь боротьби за територіальну цілісність України. Енергійний, запальний, рішучий! Він не опускав рук і проявляв ініціативу! Андрій прагнув будувати майбутнє України й не зупинявся на досягнутому. Я відчував до нього особливу братерську любов і завжди у пам'яті зберігатиму світлий спогад про надзвичайно хорошу Людину!»
 
Очільник краю наголосив, що Захисники платять найвищу ціну за те, щоб у нас сьогодні була Українська держава, щоб ми могли ходити до української церкви, спілкуватися українською мовою та виховувати майбутні покоління в українських традиціях.
 
«У наших серцях ніколи не повинен згасати вогник пам'яті про Героїв! Наш святий обов'язок — завершити боротьбу, яку вони розпочали, перемогою Української держави! — додав Михайло Йосифович. — Вклоняюся перед батьками Андрія — пані Світланою та паном Сергієм, які виховали сина справжнім Героєм! Слава Україні!»