Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.10.2021
Михайло Головко провів робочу зустріч з керівниками «Тернопільтеплокомуненерго» і ПрАТ «Тернопільгаз»
 
Сьогодні, 13 жовтня, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко провів робочу зустріч з керівником комунального підприємства теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго» Володимиром Ковалем та головою правління ПрАТ «Тернопільгаз» Олегом Караванським.
 
Основною проблемою перед початком опалювального сезону є фінансово-економічний стан КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго», ризики виникнення неплатоспроможності та появи значних касових розривів через заборгованість бюджетних установ та організацій за спожиту теплову енергію перед підприємством.
 
«КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго» забезпечує теплом школи, садочки, лікарні та інші заклади. Наразі КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго» має значну заборгованість перед ПрАТ «Тернопільгаз», основним видом діяльності якого є надання послуг з розподілення газоподібного палива через місцеві трубопроводи від місць його надходження до споживачів природного газу, — зазначає Михайло Головко. — Частину заборгованості КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго» вирішено компенсувати під час засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах. Ще з частиною заборгованості домовлено провести реструктуризацію».
 
Окрім того, під час зустрічі вирішили звернутися до територіальних громад Тернопільщини щодо необхідності погашення заборгованості перед КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго», а також винести на розгляд сесії Тернопільської обласної ради питання фінансової допомоги підприємству.
 
«Під час засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, енергетики, транспорту, дорожнього та житлово-комунального господарства КПТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго» було надано погодження на укладення договору постачання природного газу з ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Але, через дії «Нафтогаз Трейдинг» бюджетні та комунальні установи не можуть закупити газ за пільговою ціною, оскільки не мають права укладати договори без проведення тендерів, на які «Нафтогаз Трейдинг» не з’являється», — наголосив Володимир Коваль.
 
Також на сьогодні досі немає додаткової угоди до Меморандуму, укладеного між міськими головами, Кабінетом Міністрів України та НАК «Нафтогаз України».
 
«Проблеми є, і ми готові сприяти нашому комунальному підприємству у їх вирішенні в межах своїх можливостей. Також закликаю керівництво країни дотримуватися зобов’язань щодо допомоги підприємствам з постачання тепла», — додав Михайло Головко.