Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.10.2021

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко привітав жителів Теребовлянської громади 

Цими вихідними ми відзначали одні з найбільших, для кожного українця, свят. Привітав з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та 79-річчям створення УПА жителів Теребовлянської громади голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 
 
У Теребовлі за участю Тернопільського обласного молодіжного методичного центру та за сприяння Тернопільської обласної ради відбувся патріотичний захід, під час якого було продемонстровано звитягу українського війська.
 
«Завдяки історичним реконструкціям, які проводить Богдан Бутковський з командою, вдається відтворити бої, якими славний український козацький рід! – наголосив очільник краю. – Теребовля – славне місто, відоме далеко за межами Тернопілля! Звідси походить чимало патріотів, які прославляв наш край. Ми маємо з кого брати приклад та кого наслідувати! Ми, українці, сьогодні повинні робити все для того, щоб наші діти жили в Україні, наповненій українським змістом! Мільйони наших співвітчизників, які віддавали життя у боротьбі за Україну, вірили, що прийде той час, коли наша держава буде Незалежною, й коли українці житимуть господарями на своїй, Богом даній Землі! Цьогоріч ми відсвяткували 30-річчя відновлення Незалежності України. Тільки в ХХ ст. десятки разів борці національно-визвольного руху проголошували відновлення Незалежності. 30 червня 1941 року наш земляк Ярослав Стецько проголосив Акт відновлення Української Держави. Ми знаємо ціну Незалежності! Поруч із нами живуть сучасні Герої, мужні воїни, які боронячи східні кордони, платять високу ціну, щоб ми з вами мали власну державу! Щоб ми могли виховувати наших дітей в українських звичаях, водити їх до української церкви, навчати української мови. Боротьба триває!»
 
Михайло Йосифович відзначив, що йому приємно бачити сім'ї з дітьми, адже сім'я – це той фундамент, на якому формується держава та нагадав, що з його ініціативи 2021-ий у Тернопільській області проголошено Роком родини.