Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.10.2021

Тернопільщину відвідали голови дипломатичних представництв країн «Великої сімки»

Із представниками Німеччини, Франції, Італії, Японії, Канади, Великої Британії та США зустрілися голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук і заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель. 

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради Михайло Головко привітав у нашому краї Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні Мелінду Сіммонс, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Ларису Ґаладзу, Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Анку Фельдгузен, представника Посольства ФРН в Україні Макса Маннвайлера, Надзвичайного і Повноважного Посла Європейського Союзу в Україні, Голову представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса, Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні П'єра Франческо Дзадзо, Тимчасово повіреного у справах Посольства Японії в Україні Казую Оцуку, заступника голови Місії Посольства США в Україні Алана Перселла, заступника голови місії Посольства Франції в Україні Брюно Коссанеля.
 
«Мені приємно, що вперше у наш край завітали посли «Великої сімки». Для нас ця подія має вкрай важливе значення. Тернопільщина — особливий регіон з багатою культурною та історичною спадщиною, водночас, зважаючи на відмінне географічне розташування, ми є перспективними в інвестиційному плані, — наголосив Михайло Йосифович. — У нашому краї успішно працює багато компаній з іноземними інвестиціями. Це, зокрема, «СЕ Борднетце-Україна», Schréder та інші, які сплачують чималі податки, створюють високоякісну продукцію і продають її на міжнародних ринках. Тернопільська обласна рада завжди готова допомагати, підтримувати та створювати комфортні умови для діяльності інвесторів».
 
Михайло Головко відзначив, що регіон також відомий виробництвом сільськогосподарської продукції.
 
«Ми завжди сприяємо місцевому бізнесу, який створює нові робочі місця. Зокрема, в облаштуванні інфраструктури. У нас активно розвивається садівництво, наприклад фермерське господарство «ГАДЗ» має найбільші площі садів в Україні», — додав Михайло Йосифович.
 
Окрім того, голова Тернопільської обласної ради наголосив, що однією з найперспективніших галузей для Тернопільщини є туризм та принагідно запросив туристів відвідати наш гостинний край!