Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.10.2021

«День у музеї»: для слухачів Тернопільського обласного відділення МАН України провели навчальне заняття на базі Бережанського краєзнавчого музею 

У Тернопільському обласному відділенні МАН України навчається чимало слухачів, які відвідують секцію історичного краєзнавства та історії України.

Як зазначають у закладі, краєзнавство займає одне з провідних місць в системі історичної науки, тим паче, що ресурс для краєзнавчої діяльності в нашому краї настільки значний та багатий, що вистачить, мабуть, на кільканадцять поколінь юних дослідників.

«Історична тематика в дослідженнях вихованців МАН України є чи не найдавнішим напрямом наукових пошуків. З цією метою на базі Бережанської філії було організоване заняття «День у музеї» в якому взяли участь слухачі Бережанської, Зборівської та Теребовлянської філій, — розповідають у Тернопільському обласному відділенні МАН України. — Привітала учасників заходу Лариса Костянтинівна Таран, завідувачка кабінету професійного розвитку педагогів НЦ «МАНУ» м. Київ, яка побажала юним дослідникам не втрачати запалу до дослідницької діяльності та плідної праці. А далі історики-дослідники попрямували знайомитись із маленьким галицьким містечком, де минуле та сучасність переплелися настільки тісно, що легко забути, який зараз рік і століття (красується у місті ратуша, годинник, який повертає нас у реальність, вірменські дворики, пам’ятники і монументи)».

Микола Павлович Проців, науковий співробітник Бережанського краєзнавчого музею, викладач Тернопільського обласного відділення МАН України, після невеличкого екскурсу історичними пам’ятками міста, привів слухачів до краєзнавчого музею.

«Музей — це духовна скарбниця, що зберігає безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, які служать суспільству та його розвиткові. Оповідач ознайомив учнів з експозицією та організував практичне заняття «Робота з історичними джерелами: впорядкування публікацій, фотоплівок, монет», — додають у закладі. — Володимир Васильович Старка, доктор історичних наук, доцент ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, розповів про організаційні засади пошукової діяльності слухачів обласного відділення МАН України (проблематика та тематика наукових проектів)».
 
По завершенню виступів викладачів, учасники навчального заняття поділились враженнями від заходу й темами наукових проектів, над якими працюватимуть.