Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

28.12.2015

Комісії гуманітарного профілю обговорили проект обласного  бюджету на 2016 рік

 

Своєрідним підсумком розгляду бюджетних питань у гуманітарній сфері стало спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави, з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства і дитинства та з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей. Провів його заступник голови облради Любомир Крупа.

У роботі комісій взяли участь керівники профільних департаментів ОДА, комунальних закладів – розпорядники бюджетних коштів.

На розгляд депутатів пропонувалось ряд питань: «Про  обласний бюджет на 2016 рік», «Про Стратегію розвитку Тернопільської області на період до 2020 року», «Про план заходів з реалізації у 2015-2017 роках  Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року», «Про делегування Тернопільській обласній державній адміністрації окремих повноважень Тернопільської обласної ради шостого скликання».

Директор департаменту фінансів Степан Скибиляк доповідав «Про  обласний бюджет на 2016 рік». Про обласну стратегію розвитку на період до 2020 року говорила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва   ОДА Галина Воляник.

Обговоривши усі питання депутати прийняли відповідні рішення .

Завтра, 29 грудня, проект бюджету обговорюватимуть на засіданні комісій економічного блоку.