Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

29.12.2015

Визначено номінантів програми «Герої спортивного року Тернопільщини - 2015»

Спортивна еліта зібралася сьогодні, 29 грудня, у сесійній залі обласної ради – тут відбувалися урочистості з нагоди вшанування 25 річниці НОК України та номінантів програми «Герої спортивного року Тернопільщини - 2015». Серед присутніх – чемпіони всеукраїнських та міжнародних змагань, Кубків, універсіад, учасники та призери олімпійських ігор, майстри спорту та заслужені тренери.

«Тернопільські спортсмени щороку показують значні результати у різних видах спорту, чим заслужили  повагу та пошану у спортивному житті України, - наголосив, вітаючи учасників зібрання, голова обласної ради Віктор Овчарук. – Тернопільська обласна рада спільно із виконавчою владою буде робити конкретні кроки для подальшого розвитку та популяризації спорту на Тернопіллі. Бажаю Вам й надалі примножувати спортивну славу нашого краю та нашої держави».

Віктор Овчарук та голова ОДА Степан Барна  вручили номінантам програми «Герої спортивного року Тернопільщини - 2015» заслужені нагороди та грамоти.

Загалом, у цьому році до складу збірних команд України включено 111 спортсменів області з олімпійських видів спорту та 34 представники неолімпійських видів. Спортсмени Тернопільщини на офіційних чемпіонатах та Кубках України завоювали 464 медалі, з яких 170 золотих, 144 срібних та 150 бронзових. 59 спортсменів стали чемпіонами України серед юнаків, юніорів та молоді, 24 спортсмени  – чемпіони України серед дорослих.