Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.12.2021

Юні скрипалі та віолончелісти змагатимуться у Тернополі

11 грудня відбудеться  ХІХ обласний конкурс пам’яті братів Романа і Ярослава Теленків. На ньому майстерність гри на струнно-смичкових інструментах (скрипка, віолончель) представлятимуть учні музичних шкіл та шкіл естетичного виховання. Організаторами конкурсу є Благодійний фонд «Соломія» та Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької (голова фонду та керівниця навчального закладу — Лариса Римар).

На конкурс надійшло майже 30 заявок від вихованців мистецьких закладів області, котрі стали переможцями відбіркового туру, який відбувався у музичних школах. ІІ тур (обласний) проводитиметься у приміщенні Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької 11 грудня з 10:00 години.

Участь  у  конкурсі  беруть  учні  у  трьох  вікових категоріях. Юні музиканти молодшої групи (від 8 до 10 років) повинні виконати на скрипці чи віолончелі етюд на вибір учасника та дві різнохарактерні п’єси, одна з яких українського композитора. Учасники середньої (11-12 років) та старшої (13-14 років) вікових груп відповідно до конкурсних вимог повинні підготувати етюд на вибір та дві  різнохарактерні п’єси  (обов’язково — віртуозна).

Журі оцінюватиме виконавський рівень у кожній віковій категорії за 12-бальною системою. Голова журі — Ірина Воробель, голова предметно-циклової комісії відділу «Оркестрові струнні інструменти»  Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької.

Обласний конкурс пам’яті братів Романа і Ярослава Теленків проводиться для виявлення найбільш обдарованих дітей; обміну педагогічним досвідом викладачів струнно-смичкових відділів  мистецьких закладів; пропаганди кращих зразків світової та вітчизняної музичної літератури для струнно-смичкових інструментів, — розповідають у коледжі.