Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.01.2022

Заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель долучився до урочистого богослужіння в Зарваниці

Щира українська коляда та сердечні віншування в переддень Нового року за Юліанським календарем линули у величній святині нашого краю — Марійському духовному центрі Зарваниця.
 
Заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель разом з дружиною долучилися до Святої Божественної Літургії та привітали з іменинами Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.
 
«Висловив слова вдячності владиці Василію Семенюку за його невтомну працю, приклад високого служіння та відданості Церкві, щире й добре серце, сповнене любові до Господа та людей. Побажав духовному наставнику міцного здоров’я і Господнього благословення», — ділиться Ігор Сопель.
 
У Зарваниці в ці Різдвяні дні — особлива атмосфера. У підземному храмі традиційно встановлено шопку «Ангельське містечко» та «живий» вертеп з рідкісними звірятами й птахами, який розповідає тайну народження Божого Сина. У храмі Пресвятої Родини також знаходиться виставка вертепів, зібраних з різних країн світу.
 
«Щиро зичу всім жителям нашого краю здоров’я тілесного й духовного, благодаті від новонародженого Ісуса Христа та довголіття. Найщиріші вітання тим, хто носить імена Василь і Василина. Нехай Ваш Небесний покровитель завжди буде поруч. Христос Народився!» — побажав жителям краю Ігор Сопель.