Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

21.01.2022

 «Славетна мить, що об’єднала Україну...»: у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася година державності 

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли відбулося об’єднання  українських земель, а разом з тим — українських традицій, звичаїв, мови. З нагоди відзначення Дня Соборності України в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася година державності «Славетна мить, що об’єднала Україну...».

«Сторінки історії разом із читачами гортав історик, співробітник Тернопільського обласного краєзнавчого музею — Андрій Лесіцький. Цікава розповідь, відеоматеріали про історію України за три хвилини, цікаві факти про боротьбу за незалежність захопили юних читачів. Ідею національного єднання українці плекають в своїх серцях ще з часів Київської Русі, а тому учасники заходу активно обговорювали трагічні події, що випали на долю України.

Також в читальному залі бібліотеки представлена книжково-ілюстративна виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя».

Запрошуємо читачів і усіх тернополян завітати до нашої книгозбірні та ознайомитися з літературою, представленою на виставці, адже усі ми — діти великої і єдиної країни і понад усе прагнемо жити в злагоді й мирі», — розповідає Марія Човніцька, завідувачка відділу обслуговування учнів 5-11 класів ТОБД.