Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.05.2022

Тернопільський академічний театр актора і ляльки відновив свою роботу та уже прийняв перших маленьких відвідувачів 

Війна внесла свої корективи у життя кожного з нас, але особливо важко переживають ці трагічні події діти. Щоб хоча б трішки розфарбувати їхнє життя яскравими барвами, розпочинають роботу комунальні заклади Тернопільської обласної ради. Свою першу виставу, від початку повномасштабного воєнного вторгнення, показав Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки.
 
На дуже цікаву, повчальну, пізнавальну, ліричну казку-пригоду «Я — курчатко, ти — курчатко» завітали жителі Тернопільщини та гості нашого краю. З нагоди відновлення роботи театру маленькі глядачі отримали солодкі подарунки, теплі обійми, щирі посмішки і багато позитивних емоцій.
 
Творчий колектив лялькового театру запрошує на нову зустріч, яка відбудеться 15 травня. Для маленьких глядачів та їхніх батьків готують виставу «Василина» — казку про мамине благословення, яка присвячена всім українським матерям.
 
«Завітайте до нашого лялькового театру, доторкніться серцем до острівця добра, краси та мистецтва. Переконаний, що наші діти навіть у такі важкі й скорботні часи повинні мати можливість поринути в країну дитинства й отримати частинку радості та щастя!» — закликає голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.