Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.05.2022

У Тернопільській ОУНБ триває благодійна акція «Подаруй дитині книжку — подаруй дитині радість»

У рамках благодійного проєкту «Бібліотека — територія мудрості, добра і милосердя», до Міжнародного дня захисту дітей, який світова спільнота відзначає щорічно 1 червня, Тернопільська ОУНБ започаткувала благодійну акцію «Подаруй дитині книжку — подаруй дитині радість».

Акцію організували з метою збору україномовної дитячої літератури для дітей тимчасово внутрішньо переміщених осіб, щоб організувати дозвілля дітей, які через бойові дій вимушено покинули свої затишні домівки з улюбленими книжками й переїхали тимчасово жити до Тернополя.

Акція триватиме до 30 травня, а 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, зібрані книжки працівники бібліотеки передадуть дітям.

До прикладу, вчора до Тернопільської ОУНБ  завітали жительки міста Києва Оксана і Таїсія разом зі своїми дітками.

«Бібліотечні працівники подарували їм декілька дитячих книжок, які зібрали тернополяни. Киянки були приємно здивовані гостинністю, з якою їх прийняли у місті Тернополі. Вони поділилися своїми тривогами та переживаннями й розповіли, що їхні діти відвідують класичну гімназію у нашому місті, і можливо, й надалі їм потрібно буде користуватися бібліотекою для навчання», — розповідають у книгозбірні та зазначають, що їхні двері завжди відкриті для дітей та їхніх батьків внутрішньо тимчасово переміщених осіб.