Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

13.05.2022

Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України продовжує проводити мобільні лекторії 

Викладачачка секції психології обласного відділення МАН України, кандидат психологічних наук, доцент ТНПУ ім. В. Гнатюка Адамська Зоряна Михайлівна провела мобільний лекторій з психології на тему: «Відверто про маніпулювання».

«Науковиця розкрила зміст і характеристики маніпулятивного впливу, ознайомила з його основними причинами, об’єктами та суб’єктами маніпулятивного впливу. На завершення викладачка запропонувала слухачам досліджувати проблему маніпулювання, оскільки вона є актуальною та вже є розроблені відповідні методики для проведення таких досліджень. До мобільного лекторію долучились слухачі Теребовлянської та Лановецької філій, міського відділення», — розповідають в обласному відділенні МАН України. 

Михайлиця Віталій Григорович, викладач Західноукраїнського національного університету та Малої академії наук України, провів із слухачами обласного відділення МАН мобільний лекторій на тему: «Український національний рух опору в роки Другої світової війни. Українська повстанська армія».

«Учасники заходу дізналися більше про Український визвольний рух в роки ІІ світової війни на прикладі УПА. Найактивнішими учасника лекторію були вихованці Теребовлянської філії, зокрема, слухачі та викладачі секції «Історії України» Теребовлянського профільного ліцею — Архитко Юлія Романівна та Бурда Ольга Василівна», — відзначають у закладі.