Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.01.2016

Віктор Овчарук привітав із ювілеями борців за незалежність  України

У День Соборності голова обласної ради Віктор Овчарук зустрівся із представниками обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих. За нескореність духу, віддане служіння українській нації цінні подарунки, а саме годинники голови Тернопільської обласної ради, отримали багатолітні в'язні радянського режиму Ганна Загалюк з нагоди 90-річчя та Гигорій Мороз з нагоди 85-річчя.

Очільник обласної ради подякував ювілярам та усім борцям за незалежність України за силу волі, незламність, стійкість та любов до України. "Ви -  жива сторінка нашої історії. Ви ті, хто віддав свою молодість, а Ваші побратими і життя, заради однієї великої ідеї - жити у вільній Україні, - наголосив Віктор Овчарук. - Ми па'мятаємо та вшановуємо  наших провідників, хто самовіддано боровся  за самостійну соборну Україну - Степана Бандеру, Романа Шухевича, Василя Кука.Та  усі знають, що історія ОУН-УПА писалася кожним, хто боровся проти окупанта за рідну землю, хто був зв'язковим, переховував чи допомагав  нашим воякам. Низький уклін Вам! Саме Ваш приклад служіння ідеї вільної та соборної України виховав сучасне мужнє покоління борців, що захищають нашу державу від агресора на східних рубежах".

Сто років ювілярам побажали і колядники, завіншувавши на добро та здоров'я.