Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.06.2022

На базі Тернопільської ОУНБ функціонує розмовний клуб «Українська — мова вільних людей!»

На базі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, у відділі міського абонементу, відбулися чергові безкоштовні курси з вивчення та вдосконалення української мови «Українська — мова вільних людей!» для тимчасово внутрішньо переміщених осіб.

«Всього заплановано проведення 21 заняття з української мови різноманітної тематики в рамках проєкту «Український клуб» від БО «Благодійний фонд «Група Альфа». Окрім цього, планується одне заняття в місяць для тих, хто хоче глибше пізнати історію України, — зазначають у книгозбірні. — Керівник освітнього курсу — Ірина Ваврик, філолог, репетитор, волотнерка та Іван Янюк — співорганізатор проекту, кандидат історичних наук — продовжували ознайомлювати присутніх з багатством рідної мови, а також пізнати глибше історію України».

Крайнє заняття, за словами бібліотекарів, було особливим, адже окрім постійних членів клубу, вперше долучилися діти з села Остап’є, а також діти внутрішньо переміщених осіб з Сумської області. Поїздку організував отець Михайло Буртник. Для дітей провели екскурсію бібліотекою.

Долучитися до занять можуть всі охочі.