Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.01.2016

З Днем Соборності, тернополяни! Вітання голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука

 

Щороку – і це уже традиція – громадськість Тернопільщини та Хмельниччини 22 січня зустрічається на межі двох областей. Це символ єднання України та єдиної України. Тепер ця межа є умовною, а тоді, 97 років назад, це стало незаперечним фактом возз’єднання українських земель в одну державу.

У велелюдді Софійський майдан, що у Києві, возвістив про те, що здійснилася одвічна мрія українця –  Акт Злуки між ЗУНР та УНР відбувся. І цей день став  історичним символом об’єднання України і водночас загальним орієнтиром  для майбутнього, адже  саме у національній єдності запорука поступу та розвою України.

За майже сто літ з того дня на долю нашої держави випадало немало випробувань. Та щоразу, наперекір усім режимам, піднімався, відроджувався, воскресав дух українства та державності. Цей дух передався і сучасним Героям, що боронять цілісність нашої держави, він знову об'єднав схід та захід, південь та північ. Немеркнучий приклад Злуки зобов’язує всіх нині сущих бути гідними продовжувачами національної звитяги. Тільки за таких обставин ми матимемо майбутнє, на яке поправу заслуговує українська нація.

Тож нехай наша діяльність буде означена світлими справами, спрямованими на зміцнення, розвиток нашої Вітчизни, а цей день буде світлим образом для об’єднання всієї великої української нації на ниві розбудови та збагачення нашої спільної держави.

Незгасної віри, доброї долі та процвітання тобі, Україно!

 

Голова Тернопільської обласної ради           Віктор Овчарук