Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.01.2016

У Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації відбувся семінар з майстер-класом на тему «Надання медико-психологічної допомоги учасникам АТО з посттравматичним стресовим розладом»

 

 

 

У заході взяло участь понад 30 учасників, серед яких представники Житомирської, Черкаської, Київської Харківської та Львівської областей.  

Семінар відбувся за участю ректора Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського, доктора медичних наук, професора  Михайла Корди, доктора медичних наук, професора Івана Кліща та доктора медичних наук професора  Степана Запорожана.

Майстер-клас проводився з залученням учасників АТО, які перебувають на реабілітації в лікарні. Усі учасники ділилися досвідом у роботі з воїнами, які брали участь в антитерористичній операції, показували наочно, як правильно провести опитування бійця, першу бесіду, визначити психологічний стан.

Для учасників заходу та гостей Борщівський краєзнавчий музей зробив виставку Борщівської вишиванки, а ансамбль «Більчанки» радував всіх Різдвяною колядою, чудовими віншуваннями, щирим щедруванням.

Наприкінці семінару головний лікар, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, депутат обласної ради Любомир Синоверський подякував всім учасникам та гостям та наголосив,  що проблема психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей зараз надзвичайно актуальна і потребує широкого вивчення, а вклад кожного, хто займається нею, є неоціненним.