Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.01.2016

Наша краянка Олена Підгрушна принесла  збірній України дев’яте місце в естафеті

 

Як повідомляє Федерація біатлону України: «В Антхольці завершився шостий етап Кубку світу з біатлону. Останній результат української жіночої збірної у цих змаганнях – дев’яте місце у естафеті. тернополянка Олена Підгрушна, яка була фінішером у цій гонці, пішла на четвертий етап восьмою, відстаючи від француженок, що лідирували, на 50 секунд. Однак на стрільбі лежачи Олена заробила коло штрафу, відтак актуальним питанням для української збірної стало тільки збереження місця в десятці. З цим завданням Підгрушна впоралась, а на останніх метрах «вирвала» і дев’яту позицію в принциповому протистоянні з командою Німеччини. Перемогу ж у цій гонці отримала збірна Франції. На другому місці команда Чехії.

У чоловічій естафеті перемогу здобули росіяни, а українська команда на 12 місці. Наразі в календарі Кубка світу настає перерва після другого триместру, впродовж якого пройде юніорський чемпіонат світу. А сьомий етап розпочнеться в канадському Кенморі чоловічим спринтом 4 лютого.

Тернополянин Дмитро Підручний пропустить цей етап, готуючись до чемпіонату світу в Осло, а Олена Підгрушна у складі команди продовжуватиме боротьбу за високе місце у Кубку Націй від гонки до гонки.

Наразі українська жіноча збірна займає п’яте місце у Кубку нації, щоправда, відставання від італійок, які ідуть третіми, становить лише 4 очки. А лідирує і надалі збірна Німеччини, випереджуючи команду Чехії на 232 бали.

Серед чоловіків у Кубку Націй продовжує лідирувати Норвегія, а збірна України  перемістилась на восьму позицію».