Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.08.2022

Михайло Головко: «Ми — велика українська родина, яка завжди готова зустріти зі щирими обіймами та допомогти в біді»  

 
«Теплий затишний, майже рідний дім для багатьох людей, які постраждали від російської агресії. З перших днів війни тут трудяться небайдужі люди, які поселили, одягнули, дали все необхідне нашим переселенцям. За це велика вдячність директору закладу Тетяні Дубині, а також владиці Бучацької єпархії греко-католицької церкви Димитрію. А ми, зі свого боку, дбаємо про максимально можливе матеріальне забезпечення для повноцінної роботи установи», — сказав очільник обласної ради.
 
Загалом заклади Тернопільської обласної ради гостинно прийняли за час війни декілька тисяч переселенців та продемонстрували, що ми — велика українська родина, яка завжди готова зустріти зі щирими обіймами та допомогти в біді. 
 
«Разом з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Хвилі змін» передали продукти харчування, які вони отримала від своїх парнерів з Rapid Relief Team. Лише спільними зусиллями торуємо цей непростий шлях, до нашої головної мети — подолати усі випробування та перемогти всесвітнє зло», — наголосив Михайло Головко.