Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.12.2022

З Тернопільщини відправили 5 вантажівок з гуманітарною допомогою на Херсонщину 

П’ять вантажівок гуманітарної допомоги відправили з Тернопільщини на деокуповану Херсонщину. Організували та сформували вантаж Благодійний фонд «Покрова» та Головне управління ДСНС України в Тернопільській області.

Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, наголосив, що окупанти нанесли Херсонщині великих збитків, тому сьогодні ця область потребує допомоги та підтримки.

«За період окупації жителі Херсонщини пережили багато горя. Ворог створив в області гуманітарну катастрофу. Сьогодні Херсонська область потребує допомоги. Це вже не перший вантаж, який прямує з Тернопільщини на Херсонщину. Я дякую всім жителям Тернопільщини за те, що вже 10 місяців вони є надійним тилом для регіонів, які постраждали від окупанта. Сила і непереможність українців в тому, що ми не залишаємо один одного в біді і разом долаємо всі труднощі», — сказав Володимир Болєщук.

Серед гуманітарної допомоги — борошно, крупи, макаронні вироби, консервація, кава, вода, продукти тривалого зберігання й продукція, яка не потребує тривалого приготування. Вантаж буде переданий цивільному населенню Херсонської області, підрозділам ДСНС, які несуть службу на деокупованих територіях, силам безпеки та оборони.