Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.03.2016

На вирішення освітянських проблем, у тому числі закупівлю шкільних автобусів, направлено майже 40 мільйонів гривень

 

З-поміж більш як 130 прийнятих на ІІ сесії питань чільне місце займають, безперечно, рішення про  внесення змін до обласного бюджету на поточний рік. Ми вже говорили про медичну субвенцію, але окрім коштів на охорону здоров’я, виділено чимало на вирішення проблем освітян.

Зокрема, можемо сказати про  затвердження розподілу залишку освітньої субвенції  у розмірі майже сорока мільйонів гривень. Виділення близько 28 мільйонів може не повністю, але сприятиме вирішенню проблем довозу дітей до шкіл у сільській місцевості, адже понад 14 мільйонів направлено на закупівлю шкільних автобусів 100% за рахунок субвенції, а 13 млн. 800 тис. – на умовах співфінансування.

Ще майже два мільйони підуть на придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для поліпшення матеріальної бази шкіл – оснащення сучасними засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням, впровадження енергозберігаючих технологій в райони, міста обласного значення, об’єднані територіальні громади направлено  ще майже десять мільйонів гривень.

 Звичайні ці кошти всі проблеми не вирішать, але крок за кроком ми наближаємось до цього. І обласна рада докладає усіх зусиль, щоб сприяти розвитку нашого краю