Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.03.2016

Віктор Овчарук: «У цьому будинку народжується майбутнє нашої держави»

25 березня У Тернополі відбулася довгоочікувана подія - урочисте відкриття реконструйованого комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина». 

Право перерізати стрічку до реконструйованого центру було надане Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку, Міністру охорони здоров'я України Олександру Квіташвілі, головам обласної ради Віктору Овчаруку та обласної державної адміністрації Степану Барні.

«У цьому будинку народжується майбутнє нашої держави, - зазначив під час урочистостей очільник облради Віктор Овчарук. – Звичайно, було багато проблем та труднощів для завершення реконструкції. Та обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією  вважали справою честі зробити усе для того, щоб цей вкрай важливий для Тернопільщини медичний заклад  із сучасним обладнанням,  чудовими умовами перебування та роботи для лікарів функціонував   - задля майбутніх матерів, задля новонароджених».

Породіллям та немовлятам для перебування в закладі створені комфортабельні умови. Закуплено 40 багатофункціональних ліжок, 38 ліжечок для новонароджених, 8 з яких з підігрівом. Відремонтовано три поверхи І корпусу центру, а також підвальне приміщення. Палати розраховані на 1-2 породіллі, в кожній палаті є санвузол (унітаз, умивальник, біде, душова кабіна), постійна подача гарячої води. Відремонтовані сходові клітки, коридори, хол, три ліфти, приймальне відділення, 32 палати, операційний блок, 27 кабінетів, 36 санвузлів, харчоблок.

Більше тут - Скачати файл