Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.04.2016

Досконале знання іноземних мов - нагальна потреба нинішнього часу 

переконаний Любомир Крупа. На цьому заступник голови облради наголосив, вітаючи учасників регіональної науково-практичної конференції  «Вчитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи», яка відбувається у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови. "Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку", - вважають організатори конференції - науковці вузу та підкреслюють, що викладання англійської в області ведеться на високому рівні. Вчителям є чим поділитися з колегами. Саме обмін передовим досвідом, використанням новтніх засобів викладання і є однією із причин  проведення такого маштабного заходу.

Оскільки ключовою постаттю у реалізації поставлених державою  завдань щодо  активізації вивчення громадянами англійської мови, є вчитель англійської мови, а запорукою їх успішного виконання – його компетентність, ентузіазм та готовність до інновацій у професійному зрості, то на факультеті іноземних мов кафедра англійської філології організувала регіональну науково-практичну конференцію «Вчитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи». Під час якої надається  методична допомога вчителям області задля покращення якості викладання. 

Учасників форуму привітали та побажали успішної, натхненної праці заступник голови облради Любомир Крупа, начальник управління освіти та науки ТОДА Ольга Хома, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім. Володимира Гнатюка  Богдан Буяк.