Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.04.2016

Досконале знання іноземних мов - нагальна потреба нинішнього часу 

переконаний Любомир Крупа. На цьому заступник голови облради наголосив, вітаючи учасників регіональної науково-практичної конференції  «Вчитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи», яка відбувається у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови. "Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку", - вважають організатори конференції - науковці вузу та підкреслюють, що викладання англійської в області ведеться на високому рівні. Вчителям є чим поділитися з колегами. Саме обмін передовим досвідом, використанням новтніх засобів викладання і є однією із причин  проведення такого маштабного заходу.

Оскільки ключовою постаттю у реалізації поставлених державою  завдань щодо  активізації вивчення громадянами англійської мови, є вчитель англійської мови, а запорукою їх успішного виконання – його компетентність, ентузіазм та готовність до інновацій у професійному зрості, то на факультеті іноземних мов кафедра англійської філології організувала регіональну науково-практичну конференцію «Вчитель англійської мови: модель успішного педагога для сучасної школи». Під час якої надається  методична допомога вчителям області задля покращення якості викладання. 

Учасників форуму привітали та побажали успішної, натхненної праці заступник голови облради Любомир Крупа, начальник управління освіти та науки ТОДА Ольга Хома, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім. Володимира Гнатюка  Богдан Буяк.