Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.04.2016

Любомир Крупа:  «Україну і Бельгію об’єднує історія та європейське майбутнє»

 

Заступник голови обласної ради Любомир Крупа та заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик зустрілися  Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом та  військовим аташе по Україні, генералом Івом Кувельє. Всокоповажні гості прибули у Тернопіль, щоб  вшанувати пам’яті солдат Бельгійського автобронедивізіону, полеглих в Тернопільській області у роки Першої світової війни.

Під час зустрічі йшлося про шляхи співпраці у різних галузях, поглиблення економічних, освітніх та культурних зв’язків. «Обласна влада відкрита до спілкування та зацікавлена у розширенні міжнародної співпраці, - наголосив Любомир Крупа. -  Наш край багатий багатий замками, печерами, природними заповідниками. Запрошуємо бельгійців подорожувати Тернопільщиною».

Любомир Крупа також зазначив, що  цікаво буде вивчити бельгійський досвід реформ в освітній галузі, особливо щодо підготовки робітничий кадрів, адже це зараз для України є дуже актуальним.

«Україну і Бельгію об’єднує історія та європейське майбутнє», - додав заступник голови обласної ради.

Після зустрічі  Люк Якобс, Ів Кувельє, керівники області та міста взяли участь у церемонії вшанування пам'яті солдат Бельгійського автобронедивізиону на Микулинецькому кладовищі та у відкритті  виставки „Бельгійський автобронедивізіон (АСМ) в Україні в роки Першої світової війни” та „Перша світова війна у загальних рисах”, які експонуються в Українському домі «Перемога».