Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.04.2016

Любомир Крупа:  «Україну і Бельгію об’єднує історія та європейське майбутнє»

 

Заступник голови обласної ради Любомир Крупа та заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик зустрілися  Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом та  військовим аташе по Україні, генералом Івом Кувельє. Всокоповажні гості прибули у Тернопіль, щоб  вшанувати пам’яті солдат Бельгійського автобронедивізіону, полеглих в Тернопільській області у роки Першої світової війни.

Під час зустрічі йшлося про шляхи співпраці у різних галузях, поглиблення економічних, освітніх та культурних зв’язків. «Обласна влада відкрита до спілкування та зацікавлена у розширенні міжнародної співпраці, - наголосив Любомир Крупа. -  Наш край багатий багатий замками, печерами, природними заповідниками. Запрошуємо бельгійців подорожувати Тернопільщиною».

Любомир Крупа також зазначив, що  цікаво буде вивчити бельгійський досвід реформ в освітній галузі, особливо щодо підготовки робітничий кадрів, адже це зараз для України є дуже актуальним.

«Україну і Бельгію об’єднує історія та європейське майбутнє», - додав заступник голови обласної ради.

Після зустрічі  Люк Якобс, Ів Кувельє, керівники області та міста взяли участь у церемонії вшанування пам'яті солдат Бельгійського автобронедивізиону на Микулинецькому кладовищі та у відкритті  виставки „Бельгійський автобронедивізіон (АСМ) в Україні в роки Першої світової війни” та „Перша світова війна у загальних рисах”, які експонуються в Українському домі «Перемога».