Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.04.2016

На Микулинецькому цвинтарі вшанували пам'ять солдат Бельгійського автобронедивізиону

У церемонії відкриття пам’ятника  бельгійським солдатам  взяли високоповажні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс,  військовий аташе по Україні Ів Кувельє, керівники області та міста, громадськість.

«Потрібно пам’ятати про жертв усіх останніх воєн. Пам’ятати і  про тих українських солдатів, які загинули за останніх два роки, захищаючи свою державу. Найцінніше у цьому світі – людське життя і мир на землі», - зазначив Люк Якобс.

Заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа наголосив: «Сьогодні ми стоїмо біля цих могил героїв, які завершили свій земний шлях за тисячі кілометрів від рідного дому. Але вони – справжні солдати, патріоти, які виконали наказ. Вони тут захищали свою батьківщину. Сьогодні українці теж виконують свій обов’язок, захищаючи Україну  і Європу. Пам’ятаймо усіх героїв».

Присутні поклали квіти до меморіального комплексу.

Довідково. Елітний бельгійський бронедивізіон АСМ було створено 1 грудня 1914 року і направлено для підтримки Росії в Першій світовій війні. Проте через кардинальні зміни на Східному фронті у результаті розгортання революційних подій у Росії бельгійські юнаки опиняються фактично на периферії Великої війни. У ці дні минає сто років з часу заснування Бельгійського автобронедивізіону.