Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.05.2016

У реконструйованому перинатальному центрі народились перші немовлята

 

Керівники краю – голова облради Віктор Овчарук та голова ОДА Степан Барна привітали перших породіль. Оновлений Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» запрацював. 4 травня виписали двох породіль, у яких народилися дівчатка.

 

За словами молодих матерів, умови у відремонтованому медичному закладі відмінні. Кожна палата має окремий санвузол — душ, туалет, умивальник, біде. За рахунок цього у медичному закладі значно покращиться санітарно-протиепідемічний режим й загалом це має неабиякий вплив на якість надання медичних послуг матерям та дітям.
Очільники області ознайомились із роботою відремонтованого закладу та привітали породіль. Загалом тут вже народжували 14 жінок.
Як уже повідомляли: відремонтований комунальний заклад Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина " відкрили 25 березня. Повноцінно він запрацював  тиждень тому.
Оновлений корпус урочисто освятили священники. Приміщення містить передродові палати, операційні, відділення гінекології й декілька палат, спеціально призначених для партнерських пологів. Сьогодні тут забезпечені ідеальні умови для перебування вагітних жінок й породіль.
«Заклад зможе надавати сучасні медичні послуги пацієнткам з усього краю. Адже має сучасне обладнання, - переконаний Віктор Овчарук, - особливо це стосується вагітності та пологів із патологією. Тут зможуть рятувати новонароджених з надзвичайно низькою масою тіла. Ми дуже задоволені, що і на Тернопільщині є вже такі можливості".