Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.05.2016

У реконструйованому перинатальному центрі народились перші немовлята

 

Керівники краю – голова облради Віктор Овчарук та голова ОДА Степан Барна привітали перших породіль. Оновлений Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» запрацював. 4 травня виписали двох породіль, у яких народилися дівчатка.

 

За словами молодих матерів, умови у відремонтованому медичному закладі відмінні. Кожна палата має окремий санвузол — душ, туалет, умивальник, біде. За рахунок цього у медичному закладі значно покращиться санітарно-протиепідемічний режим й загалом це має неабиякий вплив на якість надання медичних послуг матерям та дітям.
Очільники області ознайомились із роботою відремонтованого закладу та привітали породіль. Загалом тут вже народжували 14 жінок.
Як уже повідомляли: відремонтований комунальний заклад Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина " відкрили 25 березня. Повноцінно він запрацював  тиждень тому.
Оновлений корпус урочисто освятили священники. Приміщення містить передродові палати, операційні, відділення гінекології й декілька палат, спеціально призначених для партнерських пологів. Сьогодні тут забезпечені ідеальні умови для перебування вагітних жінок й породіль.
«Заклад зможе надавати сучасні медичні послуги пацієнткам з усього краю. Адже має сучасне обладнання, - переконаний Віктор Овчарук, - особливо це стосується вагітності та пологів із патологією. Тут зможуть рятувати новонароджених з надзвичайно низькою масою тіла. Ми дуже задоволені, що і на Тернопільщині є вже такі можливості".