Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.05.2016

Визначено терміни та умови проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури

Голова  обласної ради Віктор Овчарук провів нараду щодо шляхів та строків реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», у якій взяли участь заступник голови обласної ради Любомир Крупа, голова постійної комісії обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Михайло Тимошик, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату Тернопільської обласної ради. Йшлося про практичні кроки та терміни втілення в області нового закону в галузі культури, зокрема  про те, що керівники державних та комунальних закладів культури призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту на п’ять років за результатами конкурсу.
Порядок проведення конкурсу та вимоги до кандидатів на посаду керівників  державних чи комунальних закладів культури прописані у відповідних статтях Закону України "Про культуру".

У комунальній власності обласної ради знаходиться 22 об’єкти. З керівникамиобласної філармонії, академічного обласного театру актора і ляльки, Теребовлянського  вищого училища культури та Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької такі документи було укладено раніше, окрім того два згадані училища мають подвійне підпорядкування і призначення їх керівників відбувається згідно  Закону України «Про вищу освіту». Таким чином необхідну процедуру потрібно провести у 18 комунальних закладах у галузі культури. Відповідно до Закону буде створено 18 комісій, згідно рішень яких і будуть призначені керівники комунальних закладів культури.     Створення конкурсних комісій, проведення самих конкурсів, підписання контрактів повинно відбутись до 24 серпня. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/955-19.