Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.05.2016

У Тернополі відкрився  Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2016»

Упродовж двох днів на Тернопільщині перебуватимуть представники 20 країн та багатьох регіонів України. Загалом на форум прибуло понад 700 учасників.

Вітаючи високоповажне зібрання, голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив: «Мені надзвичайно приємно привітати усіх від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради з проведенням такого заходу в Тернопільській області.

Тернопільська обласна рада приділяє значну увагу цьому форуму, направленому на утвердження позитивного іміджу нашого краю на міжнародному рівні і представленні його як території, сприятливої для інвестування і ведення бізнесу. Слід зазначити, що форум проводиться в рамках виконання заходів Програми міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва Тернопільської області на 2014 – 2017 роки затвердженої обласною радою. Сьогодні Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першочергове значення для області набуває робота із залучення інвестицій.

Традиційно склалася думка, що вкладати кошти найкраще у великі регіони і насамперед у столицю. Дводенна програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками бізнес-кіл області, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий  регіон з багатою історією і достатнім потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення панельної дискусії щодо створення та розвитку економічно спроможних громад, оскільки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І в цьому питанні, Тернопільська область є в числі перших серед регіонів України та має вже відповідний досвід, яким може поділитись з іншими.

 В процесі інвестування важливими чинниками є також час і довіра. На Тернопільщині цінують час інвесторів і проекти реалізуються в короткі терміни. Тому я впевнений, що з кожним роком компаній, які вкладають кошти в Тернопільську  область, буде все більше.

Дозвольте висловити Вам вдячність за інтерес до нашої області. Бажаю усім успіху і плідної роботи!».

Участь у форумі взяли перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, заступник Любомир Крупа, депутати обласної ради. На форумі депутат обласної ради Петро Гадз представив власні успішні інвестиційні проекти.

Після пленарного засідання у Тернополі учасники форуму вирушили у Збараж, де відбуватимуться панельні дискусії на різноманітні теми – перспективи розвитку туризму, нові можливості агропромислового розвитку, стратегічні  інвестиційні проекти Тернопільщини,  розвиток економічно спроможних громад тощо.