Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.05.2016

У Тернополі відкрився  Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2016»

Упродовж двох днів на Тернопільщині перебуватимуть представники 20 країн та багатьох регіонів України. Загалом на форум прибуло понад 700 учасників.

Вітаючи високоповажне зібрання, голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив: «Мені надзвичайно приємно привітати усіх від імені депутатського корпусу Тернопільської обласної ради з проведенням такого заходу в Тернопільській області.

Тернопільська обласна рада приділяє значну увагу цьому форуму, направленому на утвердження позитивного іміджу нашого краю на міжнародному рівні і представленні його як території, сприятливої для інвестування і ведення бізнесу. Слід зазначити, що форум проводиться в рамках виконання заходів Програми міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва Тернопільської області на 2014 – 2017 роки затвердженої обласною радою. Сьогодні Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першочергове значення для області набуває робота із залучення інвестицій.

Традиційно склалася думка, що вкладати кошти найкраще у великі регіони і насамперед у столицю. Дводенна програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками бізнес-кіл області, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий  регіон з багатою історією і достатнім потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення панельної дискусії щодо створення та розвитку економічно спроможних громад, оскільки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І в цьому питанні, Тернопільська область є в числі перших серед регіонів України та має вже відповідний досвід, яким може поділитись з іншими.

 В процесі інвестування важливими чинниками є також час і довіра. На Тернопільщині цінують час інвесторів і проекти реалізуються в короткі терміни. Тому я впевнений, що з кожним роком компаній, які вкладають кошти в Тернопільську  область, буде все більше.

Дозвольте висловити Вам вдячність за інтерес до нашої області. Бажаю усім успіху і плідної роботи!».

Участь у форумі взяли перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, заступник Любомир Крупа, депутати обласної ради. На форумі депутат обласної ради Петро Гадз представив власні успішні інвестиційні проекти.

Після пленарного засідання у Тернополі учасники форуму вирушили у Збараж, де відбуватимуться панельні дискусії на різноманітні теми – перспективи розвитку туризму, нові можливості агропромислового розвитку, стратегічні  інвестиційні проекти Тернопільщини,  розвиток економічно спроможних громад тощо.