Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.05.2016

 Міжнародний інвестиційний форум продовжив роботу у Збаражі

Усі заходи відбувалися у Збаразькому замку. Очільники області провели офіційну зустріч з представниками іноземних делегацій та керівниками дипломатичних установ, акредитованих в Україні.

"Вашу участь у Міжнародному інвестиційному форумі розцінюю, як велику повагу до мешканців нашої області, довіру до влади та бажання у налагодженості взаємовигідних зв’язків, - наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. - Нині ми переживаємо нелегкі часи, але водночас стаємо зрілими та міцнішими, а це означає думати і діяти по-європейськи.

Ми хочемо домогтися миру, повернути контроль над своїми кордонами і далі розвиватись як суверенна і незалежна європейською держава. Ми обрали європейські цінності: демократію, верховенство права, повагу до прав людини та її гідності, саме за це українці піднялись на Майдан, адже ці загальнолюдські постулати ментально близькі та історично властиві нашому народу. Водночас для нас європейський вибір - це надзвичайно важливий крок і нова можливість: це, перш за все, необхідність реформ, які були б системними і глибокими. Децентралізація стала найвідомішою та реальною реформою в Україні. У Тернопільській області схвалено перспективний план формування територій громад Тернопільської області, що сприяло створенню 26 об’єднаних територіальних громад, а на черзі - ще 9. Це дало можливість додатково отримати із Державного бюджету 128 мільйонів гривень на розвиток цих громад. Впевнений, такі наші кроки поліпшуватимуть інвестиційний клімат у краї, а наші новостворені громади готові до навчання та співпраці. Влада на Тернопільщині відкрита для співпраці щодо подальшого економічного та соціального розвитку регіону з усіма, хто бажає нашим людям добра, уміє вести бізнес. Ми також зацікавлені залучати в нашу область інвестиції з різних джерел, і для цього у нас є великі перспективи та можливості. Я, як голова Тернопільської обласної ради, запевняю усіх інвесторів, які працюють на Тернопільщині, і тих, хто готовий внести свій фінансовий, технологічний та інтелектуальний вклад у розвиток регіону, що сприятиму Вашій діяльності.

Сьогодні на Міжнародному інвестиційному форумі буде презентовано нові інвестиційні пропозиції, проекти, наукові розробки, які можуть бути реалізовані вже в найближчій перспективі. Сподіваємося, що наші пропозиції зацікавлять представників українських та іноземних інвесторів".

Опісля робота тривала у діловому спілкуванні під час панельних дискусій. Їх теми – «Туризм – перспективи розвитку», «Агропромисловий комплекс: нові можливості», «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ», «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини», «Енергоефективність та альтернативні види енергії», «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання» та «Шляхи створення  успішного бізнес-середовища Тернопільщини».

Завтра, 20 травня, учасники форуму оглянуть музей ретро-автомобілів, побувають на інвестиційних обєктах Тернополя, районів області та громад, а також ознайомляться з туристично-рекреаційним та культурним потенціалом Тернопілля.