Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

20.05.2016

Діти представили “Самобутню Україну»


На базі комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» у Міжнародний день вишиванки відбувся фестиваль юних майстрів народних ремесел «Самобутня Україна».

Фестиваль відбувався формі майстер-класів. Були розгорнуті профільні творчі майданчики з художнього плетіння (лоза, рогіз, солома),  різьби по дереву, виробів з дерева, писанкарства, виготовлення ляльок-оберегів (мотанка, травниця), художніх виробів з бісеру, флористики та фітодизайну.

У заході взяли участь понад 100 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області і їхні керівники. Кращі роботи юних майстрів були відзначені дипломами.

Обласний фестиваль юних майстрів народних ремесел «Самобутня Україна» проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва в рамках практичної реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020рр.

http://ecocentr.edukit.te.ua/