Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

20.05.2016

Тернополянин вдало виступив на Всеукраїнських змаганнях з картингу

 

Серед представників команди Тернопільської області перше місце у класі "Кадет" завоював Денис Лукащук. Він - вихованець гуртка картингу комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді».

Відкриті змагання учнівської молоді з картингу відбувалися у  Кам’янець-Подільському на мотобольному стадіоні.  Їх організатори - Український державний центр позашкільної освіти, Картинг-клуб «Захід» (Чернівці) та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Погода влаштувала спортсменам справжній іспит на майстерність і витривалість, але завдяки майстерності тренерів, механіків і спортсменів та злагодженій роботі суддівської колегії змагання пройшли на високому рівні, без травм  учасників та пошкоджень спортивної техніки. Картенгісти демонстрували вміння швидкісного маневрування та майстерність шосейно-кільцевих перегонів. Програма змагання виконана в повному обсязі.

За перемогу боролися  68 спортсменів з 10 команд  позашкільних навчальних закладів України. Змагання проводились у 6 класах картів у трьох вікових категоріях.

  http://obltechnik.te.ua/index.php