Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.05.2016

У Тернополі вшанували 155-ту річницю перепоховання Тараса Шевченка

Щороку 22 травня біля пам'ятника Тарасу Шевченку збираються представники влади, громадськості, щоб вшановувати річницю перепоховання Пророка української нації - Великого Кобзаря. Участь у вшануваннях взяли і депутати  Тернопільської обласної ради.

Священнослужителі разом із присутніми склали спільну панахиду світлій пам'яті Тараса Шевченка. 

 

 

 

 

"Згадаймо пророчі рядки Тараса Шевченка: "І на основленій землі врага не буде, супостата...". На жаль, не здійснюються поки  ці слова, але вони є пророчими.  Господь неначе повернув Україну у часи Великого Кобзаря: палає Кавказ, течуть "кровавії ріки" на Донбасі, "Вкраїна бур'яном укрилась, цвіллю зацвіла", "сини мої на чужині, на чужій роботі...",  країною правлять "дядьки отечества чужого",- сказав під час виступу заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Чубатий. - Ми повинні навчатись із покоління в покоління читати Шевченка, розуміти Шевченка, жити за Шевченком".

Тому Володимир Чубатий наголосив, що мир настане тоді, коли усьому українському суспільству буде неоднаково, як і свого часу Шевченку, "як Україну злії люди присплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять... ".

Усі присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку. Хорові колективи Палацу культури "Березіль" виконали пісні на слова Кобзаря.