Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.05.2016

У Тернополі вшанували 155-ту річницю перепоховання Тараса Шевченка

Щороку 22 травня біля пам'ятника Тарасу Шевченку збираються представники влади, громадськості, щоб вшановувати річницю перепоховання Пророка української нації - Великого Кобзаря. Участь у вшануваннях взяли і депутати  Тернопільської обласної ради.

Священнослужителі разом із присутніми склали спільну панахиду світлій пам'яті Тараса Шевченка. 

 

 

 

 

"Згадаймо пророчі рядки Тараса Шевченка: "І на основленій землі врага не буде, супостата...". На жаль, не здійснюються поки  ці слова, але вони є пророчими.  Господь неначе повернув Україну у часи Великого Кобзаря: палає Кавказ, течуть "кровавії ріки" на Донбасі, "Вкраїна бур'яном укрилась, цвіллю зацвіла", "сини мої на чужині, на чужій роботі...",  країною правлять "дядьки отечества чужого",- сказав під час виступу заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Чубатий. - Ми повинні навчатись із покоління в покоління читати Шевченка, розуміти Шевченка, жити за Шевченком".

Тому Володимир Чубатий наголосив, що мир настане тоді, коли усьому українському суспільству буде неоднаково, як і свого часу Шевченку, "як Україну злії люди присплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять... ".

Усі присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку. Хорові колективи Палацу культури "Березіль" виконали пісні на слова Кобзаря.