Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.05.2016

Кременчани вибороли золото на «ART DANCE 2016»

http://www.kogpi.edu.te.ua/ 


У Чернівцяхі відбувся  ІІ Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «ART DANCE 2016», у якому взяли участь понад 50 танцювальних колективів з усієї України у різних номінаціях: народний танець, народна стилізація, класичний танець, сучасний танець ( джаз, модерн, контепорарі та інші ), вуличний танець (брейк-данс, хіп-хоп, джаз-фанк), східний танець, естрадний танець, естрадно-спортивний танець, спортивно-бальний танець тощо.

 

Метою проведення танцювальних змагань є розвиток та популяризація хореографічного мистецтва в Україні, залучення дітей та молоді до вивчення хореографії, а також пропаганда здорового способу життя та залучення громадськості до краси танцю, знайомство з тенденціями його становлення в Україні та за кордоном, розробка міжнародних творчих зв'язків між танцюристами і фахівцями  у сфері хореографії.
Мистецькими суддями чемпіонату стали: Андрій Дикий – танцюрист, хореограф-постановник проекту «Танцюють всі», чемпіон України з латино-американських бальних танців; Ілля Падзина – кандидат у майстри спорту з бальних танців, суперфіналіст шоу «Танцюють всі-7;  Марія Козлова – переможниця телешоу «Танці без правил», педагог-хореограф; Світлана Кузьменко  – суддя міжнародної категорії, продюсер, режисер-постановник, хореограф;  Тетяна Любко –  голова циклової комісії хореографічних дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича. Суддівське журі переглянуло та оцінило 120 хореографічних композицій.
Учасниками цього Чемпіонату стали три танцювальні колективи з Кременця: народний аматорський ансамбль танцю «Орієнталь» Кременецького РБК (керівник Іванна Запольська), а також зразковий аматорський ансамбль танцю «Барвінок» Кременецького РБК і художній народний ансамбль танцю «Горлиця» Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка (керівник Андрій Медецький).

Обидва колективи, очолювані членом Національної спілки хореографів України Андрієм Медецьким, стали золотими призерами Чемпіонату: у номінації «Народний танець» середня група танцювального колективу «Барвінок» представила український танець «Козачок», а солісти ансамблю танцю «Горлиця» Євген Найчук та Ірина Поліщук перемогли з польським народним танцем «Куявяк з обереком».
Обласна рада вітає переможців.