Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.05.2016

Відбувся семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів науково-технічного профілю

http://obltechnik.te.ua/ 

З метою підвищення професійного рівня директорів позашкільних навчальних закладів, надання їм необхідної практичної та методичної допомоги та обговорення пропозицій щодо подальшого розвитку науково-технічної творчості в області на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний навчально-методичний семінар-практикум "Конкурентоспроможна діяльність профільного позашкільного навчального закладу в рамках освітнього округу".

 

 

Участь у роботі семінару взяли директори позашкільних навчальних закладів науково-технічного профілю, багатопрофільних закладів, відповідальні за розвиток науково-технічної творчості в районах (містах, округах).
Форум відкрила заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Зварич Г.В. Також з презентаціями виступили: методист Тернопільського ОКІППО Хома С.О., директор обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді Кохан Й.І., представники Державного пожежного нагляду, Цивільного захисту, Державної інспекції охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідальні працівники Центру.

 

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи, підбили підсумки роботи позашкільних навчальних закладів з науково-технічної творчості та прийняли рекомендації щодо подальшої роботи у наступному навчальному році.