Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.05.2016

Віктор Овчарук: "До Тернопільщини  буде прикута особлива увага щодо реформування медицини"

Про це заявив голова обласної ради під час засідання виїзної колегії Міністерства охорони здоров’я  України “Особливості функціонування системи охорони здоров’я в умовах децентралізації та співпраця з об’єднаними територіальними громадами”.

«В області склалася унікальна ситуація, коли дві гілки обласної влади – представницька та виконавча - працюють злагоджено. Є і чітка позиція - медицину потрібно реформувати для надання якісних медичних послуг, - наголосив Віктор Овчарук. – Уже є у цьому питанні і позитивні результати. Почав діяти перинатальний центр «Мати і дитина», тривають роботи із створення лабораторний та кардіохірургічного центрів. На останній уже виділено 21 мільйон гривень з обласного бюджету. Також виділено кошти для закупівлі обладнання у дитячу обласну лікарню. Цього року на базі центру екстреної допомоги буде створено централізовану диспетчерську. Результати справді колосальні. Так і повинно буди, адже медицина – це здоров’я людей.  Реформи з децентралызації, які впроваджуються в Україні, поставили перед медичною галуззю нові виклики. Мова про функціонування первинної ланки в об’єднаних громадах.Є чимало питань, які необхідно вирішити. Переконаний, що спільно з фахівцями, медиками вдасться зробити реальні кроки з реформування медицини. До Тернопільщини  буде прикута особлива увага щодо цього питання, адже у нашому краї створено найбільше об’єднаних громад».

У засіданні виїзної колегії взяв участь в.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.  Було обговорено ряд важливих питань галузі: фінансова політика у медицині, створення окремих юридичних осіб, забезпечення лікарняними листками в об’єднаних територіальних громадах, забезпечення знеболюючими та наркотичними засобами, розбудови мережі амбулаторій сімейної медицини тощо. Йшлося і про створення госпітальних округів.

Нагадаємо, усі об’єднані громади отримали медичну субвенцію на первинну і вторинну медичну допомогу.

Віктор Шафранський разом з головою обласної ради Віктором Овчаруком та головою ОДА  побували також у перинатальному центрі «Мати і дитина».