Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.05.2016

Біля обласної ради підняли прапор Євросоюзу

 


Таким чином представники обласної ради, ОДА, Збройних Сил України, Національної гвардії, поліції, громадських організацій відзначили День Європи. Біля адмінбудинку обласної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Європи та Дня Героїв. Участь у заходах взяли керівники області – голови облради Віктор Овчарук та ОДА Степан Барна, заступники голів, працівники структурних підрозділів облради та облдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 


Про незворотній європейський вибір нашої країни, звертаючись до учасників заходу, говорив очільник облради: «У травні ми відзначаємо День Європи, у травні вшановуємо наших Героїв. І це символічно, адже наш народ не лише прагнув і прагне у демократичну європейську родину із справжніми, цивілізованими, гуманістичними цінностями, а й віддавав і, на жаль, сьогодні віддає свої життя за обраний шлях. Це довела Революція Гідності, це щоразу доводять наші захисники на Сході.  Нещодавно в Тернопільській області відбувся економічний форум «Тернопільщина інвест-2016» за участі багатьох міжнародних делегацій. Спілкуючись з їхніми представниками, вкотре переконуємось: нас об’єднують європейські цінності і солідарність у боротьбі за них. Адже Україна – це Європа. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших Героїв попередніх поколінь, ми дякуємо сьгоднішнім захисникам України».

Керівники області та учні Соломія Висоцька та Богдан Макарчук – переможці олімпіад, підняли прапор Європейського Союзу. 

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятників Степана Бандери, Ярослава Стецька та барельєфа В’ячеслава Чорновола.

 

 

 

 

 

 

Музичний супровід мітингу здійснив духовий оркестр Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької.