Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.05.2016

Слухачі МАН стали активними учасниками науково-популярних лекцій «Горизонти науки»

У  читальній залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя в рамках Х Всеукраїнського фестивалю науки для учнівської та студентської молоді було проведено науково-популярні лекції «Горизонти науки». Учасниками лекторію стали слухачі комунальної установи обласної ради «Тернопільське обласне відділення Малої академії наук», а саме  Зборівської, Збаразької, Козівської філій та міського відділення, а також учні Галицького коледжу імені В.Чорновола, Тернопільського технічного ліцею, Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка та Тернопільської класичної гімназії.

 Перед виголошенням лекцій було підбито підсумки та нагороджено переможців обласного творчого конкурсу «Цікава фізика». Дипломом І ступеня та призом  нагороджено учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Клювинці Гусятинського району  Олега Бутрака.

Насиченою науковими знаннями та  цікавими були усі лекції, які прочитали викладачі технічного університету. Також студенти ТНТУ продемонстрували цікаві оптичні, електричні та акустичні явища. Всі присутні мали змогу здійснити екскурсії до лабораторій комп'ютерної інженерії та електронної мікроскопії.

http://man.te.ua/